kpb

Jeszcze jest czas - pokazy przedpremierowe

Jeszcze jest czas (reż. Viggo Mortensen)
pokazy przedpremierowe
niedziela, 21 lutego 2021, godz. 18.45
środa, 24 lutego 2021, godz. 21.00
sobota, 27 lutego 2021, godz. 20.30

Kino Pod Baranami

 

 

W sobotę, 27 lutego zapraszamy na kolejny pokaz przedpremierowy niezwykle udanego debiutu reżyserskiego Viggo Mortensena. Jeszcze jest czas to szczery, poruszający i pełen czułości film, w którym Mortensen zagrał w aktorskim duecie z Lance’em Henriksenem, wymienianym jako pewny kandydat do Oscara.

 

BILETY:
24 zł
(normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)

 

Pokazy odbywają się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50% miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta oraz nos i zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk.

 

O FILMIE:

JESZCZE JEST CZAS | FALLING
(Viggo Mortensen) CA/GB 2020, 112’

 

John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?

 

ZWIASTUN:

 


 

Bookmark and Share

archiwum