kpb

E-Kino Pod Baranami na prezent

 

 

Voucher do E-Kina to wyjątkowy prezent na każdą okazję, pozwalający poczuć magię kina bez wychodzenia z domu. Voucher prezentowy do E-Kina to dostęp do świata filmowych emocji, ukrytego w najmłodszej sali Kina Pod Baranami: na platformie e-kinopodbaranami.pl. To oryginalny pomysł na prezent, którym można cieszyć się w domowym zaciszu.

 

Obdarowana voucherem osoba, zyskuje dostęp do dowolnego filmu z platformy e-kinopodbaranami.pl!

 

Platforma E-Kino Pod Baranami to prosta w obsłudze strona, pozwalająca na oglądanie filmów, będąca internetowym oddziałem krakowskiego Kina Pod Baranami. W jej ofercie znaleźć można liczne nowości, obsypanych nagrodami triumfatorów międzynarodowych festiwali, cieszące się popularnością filmowe hity oraz intrygujące tematyczne kolekcje filmowe.

 

Jak to działa? Voucher prezentowy do E-Kina opłaca się przelewem i otrzymuje się go w wiadomości mailowej w formie atrakcyjnej wizualnie grafiki, zawierającej kod prezentowy do strony e-kinopodbaranami.pl.


Swój Voucher prezentowy możesz spersonalizować - wybierz jeden z wielu kadrów, który umieścimy na Twoim prezencie!

 

Voucher jest ważny przez 6 miesięcy i nie jest imienny. Kod prezentowy jest aktywny na określoną ilość użyć, ustalaną indywidualnie. Wykorzystać go można na dowolny tytuł z biblioteki E-Kina Pod Baranami.

 

Voucher prezentowy do E-Kina możesz kupić TUTAJ.

 

CENA: 15 złSkontaktuj się z nami! Pomożemy w wyborze najkorzystniejszej opcji.
Adres e-mail: wk@kinopodbaranami.pl
Telefon: 602 280 705

Bookmark and Share

archiwum