kpb

Kino Jazz przedstawia: Ronnie Wood: ktoś na górze mnie lubi

Kino Jazz przedstawia:
Ronnie Wood: ktoś na górze mnie lubi (reż. Mike Figgis)

wtorek, 27 października 2020, godz. 20.30
Kino Pod Baranami

 

 

27 października zapraszamy na seans filmu z serii Kino Jazz - dokumentów muzycznych przenoszących na kinowy ekran jazzowe standardy, przybliżających sylwetki wielkich muzyków, przedstawiających historię muzyki rozrywkowej. Na ekranie zagości legendarny gitarzysta Ronnie Wood w dokumencie Mike'a Figgisa.

Ronnie Wood: ktoś na górze mnie lubi to intymny portret legendarnego członka The Rolling Stones, który zabiera widzów w podróż przez swoje życie, opowiadając wraz ze swoimi przyjaciółmi - a są nimi:, Mick Jagger, Keith Richards, Imelda May, Rod Stewart, Charlie Watts - o jego jasnych i ciemnych zaułkach.

 

BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)

 

O FILMIE:

RONNIE WOOD: KTOŚ TAM NA GÓRZE MNIE LUBI |
RONNIE WOOD - SOMEONE UP THERE LIKES ME
(Mike Figgis) GB 2019, 82'

Film przedstawia osobisty i intymny portret Ronniego Wood’a, legendarnego członka grupy The Rolling Stones. Poznajemy go jako muzyka, artystę i twardziela nie poddającego się na żadnym z etapów swojego życia. Człowieka, który będąc już po siedemdziesiątce, wciąż jest na szczycie sławy.


Wood opowiada swoją historię rozpoczynającą się od skromnych początków w północnym Londynie, gdzie ukształtował się jego muzyczny świat, poprzez niewyobrażalne 50 lat trwajacej nadal kariery scenicznej, podczas której pracował i nagrywał między innymi z The Birds, Jeffem Beckiem, The New Barbarians, Rodem Stewartem. Artysta zabiera widzów w podróż poprzez całe swoje życie, oprowadzając nas po jego jasnych i ciemnych zaułkach wraz z przyjaciółmi, którzy są nieodłączną częścią jego historii: Damienem Hirstem, Mick iemJaggerem, Keithem Richardsem, Imeldą May, Rodem Stewartem.

 

ZWIASTUN:

 

PATRONAT MEDIALNY:
Bookmark and Share

archiwum