kpb

Niedosyt - pokaz przedpremierowy

Niedosyt (reż. Carlo Mirabella-Davis)
- pokaz przedpremierowy

środa, 16 września 2020, g. 21.00
Kino Pod Baranami

 

16 września zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu Niedosyt - pełnometrażowego debiutu Carlo Mirabelli-Davisa, będącego niezwykłym połączeniem społecznego dramatu i psychologicznego thrillera.

 

Film miał swoją premierą na nowojorskim Tribeca Film Festival i wyruszył w imponująca trasę festiwalową, wybrany przez Indiewire jako jeden z najpoważniejszych kandydatów do przyszłorocznych Oscarów. Na ekranie, oprócz magnetycznej Haley Bennett (Dziewczyna z pociągu, Prosto w serce), występują też Elizabeth Marvel (House of Cards, Homeland) czy Denis O’Hare (Wielkie kłamstewka, Dallas Buyers Club).

 

Premiera filmu: 25 września 2020.


BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

NIEDOSYT | SWALLOW
(Carlo Mirabella-Davis) US/FR 2019, 94'


Hunter (Haley Bennett) ma przystojnego męża, wielki dom, bajecznie bogatych teściów i wyniki badań jednoznacznie wskazujące na to, że w jej ciele zaczyna rozwijać się dziecko. Zamknięta w swojej złotej klatce dziewczyna poddaje się całkowicie woli rodziny, która przejmuje coraz większą kontrolę nad jej życiem. Hunter wykształca w sobie nietypowy mechanizm obronny: nieodpartą potrzebę połykania drobnych przedmiotów, takich jak szklane kulki czy pinezki i inne znalezione w zakamarkach domu rzeczy. Pozornie idealny świat zaczyna rozpadać się na kawałki.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum