kpb

Baranki w Pieluchach: #tuiteraz

czwartek, 23 lipca 2020, godz. 11.00

 

23 lipca, po niemal czteromiesięcznej przerwie, na prośbę stęsknionych widzów, do Kina Pod Baranami powraca cykl Baranki w Pieluchach skierowany do młodych rodziców oraz opiekunów niemowlaków. Ograniczona ilość miejsc w sali kinowej, zachowywanie odstępów oraz obowiązek noszenia maseczek zwiększą bezpieczeństwo małych i dużych uczestników pokazów. W ramach pierwszego lipcowego seansu, zaprezentowana zostanie ujmująca francuska komedia #tuiteraz, z popularnym nad Loarą Alainem Chabatem w roli głównej.


Czas pandemii dał nam się we znaki. Nie tylko utrudniał codzienne funkcjonowanie, ale też uniemożliwiał bezpośrednie kontakty oraz wspólne uczestnictwo w kulturze. Pamiętając o wszystkich zasadach bezpieczeństwa, Kino Pod Baranami pragnie nadrobić te braki i zaprasza rodziców oraz opiekunów wraz z niemowlakami na pokazy w ramach cyklu Baranki w Pieluchach


Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, w których mogą wziąć udział rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza mamusie i tatusiów do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb ich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają spokoju maluszków, nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.

 
Seanse odbywają się z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa. Widzowie Baranków w pieluchach są jedynymi gośćmi Kina Pod Baranami w czwartkowe przedpołudnia. Ponadto witani są przez noszącą maseczki lub przyłbice obsługę, zachęcającą do korzystania z rozmieszczonych na terenie budynku punktów odkażania rąk.

 
Podczas pokazu 23 lipca zaprezentowana zostanie francuska komedia #tuiteraz, której główny bohater Stéphane (w tej roli Alain Chabat) wiedzie uporządkowane i dostatnie życie jako szef kuchni w eleganckiej restauracji. Wydaje się spełniony i usatysfakcjonowany - przynajmniej do czasu, gdy za pomocą Instagrama poznaje ujmującą Koreankę Soo. Piękna i tajemnicza dziewczyna sprawia, że mężczyzna decyduje się porzucić wszystko i wyruszyć do Korei na jej poszukiwania.

 

BILETY: 15 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialni M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:

#TUITERAZ | #JESUISLÀ
(Eric Lartigau) FR 2019, 100’

Stéphane, francuski szef kuchni, ma wszelkie powody, by czuć się spełniony. Dumny z dwóch dorosłych synów i za pan brat z wyrozumiałą eks żoną, wiedzie spokojne życie mężczyzny w średnim wieku. Do chwili, gdy zupełnie przypadkiem, poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Soo z Korei. Ich Instagramowe kontakty nie mają końca. Stéphane opowiada jej o przepięknych widokach z francuskiej części Kraju Basków a ona o życiu w Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo dystansu i barier kulturowych świetnie się rozumieją. Pewnej nocy Stéphane decyduje się na spontaniczny i szalony wyjazd do Seulu.

Na lotnisku spotyka go niemiła niespodzianka. Soo, pomimo obietnicy, nie pojawia się w umówionym miejscu. Przez kilka dni koczuje na najnowocześniejszym i największym lotnisku świata z nadzieją że Soo się jednak zjawi. Poznaje pracowników lotniska, zaprzyjaźnia się z koszykarzami francuskiej reprezentacji, gotuje z tamtejszym kucharzem. Jego niewiarygodna historia trafia do internetu, hasztag „iamhere” błyskawiczne zyskuje popularność, a Stéphane zostaje okrzyknięty „francuskim kochankiem”. Czy Stéphane'owi uda się odnaleźć Soo?

 

ZWIASTUN:

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum