kpb

Dojrzałe Kino: Co przyniesie jutro - pokaz w E-Kinie Pod Baranami i dyskusja online

DOJRZAŁE KINO:
Co przyniesie jutro 
(reż. William Nicholson)

- pokaz w E-Kinie Pod Baranami i dyskusja online
środa, 20 maja 2020, godz. 16.00
E-Kino Pod Baranami


20 maja zapraszamy na wirtualną odsłonę filmowych spotkań z cyklu Dojrzałe Kino. Na domowych ekranach dojrzali widzowie obejrzą film: Co przyniesie jutro - szczery i poruszający portret kobiety, która układa swoje życie na nowo. W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara Annette Bening. Po seansie odbędzie się dyskusja online z udziałem red. Marii Malatyńskiej.


12 kwietnia krakowskie Kino Pod Baranami otworzyło swoje sale... w internecie, inaugurując tym samym pierwsze wirtualne kino w Polsce. Na stronie www.e-kinopodbaranami.pl znajdują się starannie wyselekcjonowane tytuły, odbywają się pokazy specjalne oraz seanse z dyskusjami online.


W środę, 20 maja, o godz. 16.00 w wirtualnym Kinie Pod Baranami (na stronie www.e-kinopodbaranami.pl) po raz pierwszy spotkają się seniorzy - uczestnicy cyklu Dojrzałe Kino. Domowy seans filmu Co przyniesie jutro poprzedzi prelekcja red. Marii Malatyńskiej, a po projekcji odbędzie się dyskusja za pomocą platformy Zoom (każdy uczestnik otrzyma wiadomość mailową, a w niej link uprawniający do udziału w dyskusji).

 

BILETY: 15 zł
Bilety dostępne na e-kinopodbaranami.pl.


O FILMIE:

CO PRZYNIESIE JUTRO | HOPE GAP
(William Nicholson) GB 2019, 100’

Co przyniesie jutro to kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów. W tej szczerej, pozbawionej lukru opowieści o życiu po rozstaniu, Annette Bening buduje poruszający portret kobiety, która podejmuje niełatwą walkę o siebie i swoje nowe życie. Od początku jasne jest, że to nie jest kolejna opowieść o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko najlepsze chwile, i że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy.


ZWIASTUN:

 

PATRONAT MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum