kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Sala samobójców. Hejter

czwartek, 12 marca 2020, godz. 22.30
WYDARZENIE PRZEŁOŻONE NA INNY TERMIN

 

Zapraszamy studentów na spotkanie Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie Sala samobójców. Hejter, czyli druga część nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku w reżyserii Jana Komasy, reżysera nominowanego do Oscarów® Bożego ciała.

 

Gospodarzem spotkania będzie Radosław Syguła, który studiuje dwa kierunki - filmoznawstwo oraz game design i prowadzi dwie audycje w radiu UJOT FM - Kulturalnie przez gry i Młodzi zakochani.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 12 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER | SUICIDE ROOM: THE HATER
(Jan Komasa) PL 2020, 136'

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity.

 

ZWIASTUN:

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum