kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Nędznicy

czwartek, 5 marca 2020, godz. 23.15

 

W czwartek, 5 marca zapraszamy studentów na spotkanie Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie obsypany nagrodami debiut Ladja Ly Nędznicy, okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich filmów minionego roku.

 

Gospodynią spotkania będzie Hanna Gumółka, która studiuje psychologię stosowaną (rok 2) na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi i jest współorganizatorką festiwalu Racłacamp w Skarżysku Kamiennej.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 12 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

NĘDZNICY | LES MISÉRABLES
(Ladj Ly) FR 2019, 104’

Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem rewolucji.

 

ZWIASTUN:

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

Bookmark and Share

archiwum