kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: 1917

czwartek, 30 stycznia 2020, godz. 22.45

 

 

 

W czwartek, 30 stycznia zapraszamy studentów na pokaz opartego na jednym długim ujęciu filmu 1917, który przybliża dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.


Reżyserem tego widowiskowego i przejmującego filmu jest Sam Mendes (zdobywca Oscara za American Beauty, autor dwóch Bondów: Skyfall i Spectre), a za zdjęcia odpowiada Mistrz Roger Deakins (Oscar za film Blade Runner 2049).

 


Gospodarzem spotkania będzie Radosław Syguła, który studiuje dwa kierunki - filmoznawstwo oraz game design i prowadzi dwie audycje w radiu UJOT FM - Kulturalnie przez gry i Młodzi zakochani.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 12 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

1917 | 1917
(Sam Mendes) GB/US 2019, 118'

 


Schyłek I Wojny Światowej. Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Blake otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Blake’a...

 

 

ZWIASTUN:

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

Bookmark and Share

archiwum