kpb

Baranki Dzieciom (zima 2020): Pamiętnik Florki

BARANKI DZIECIOM
PAMIĘTNIK FLORKI - zestaw bajek (varia) PL 2019, 40’
oraz warsztaty ruchowe z Contakids
niedziela, 26 stycznia 2020, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

W niedzielę, 26 stycznia zapraszamy najmłodszych widzów na kolejne spotkanie Baranków Dzieciom. Tym razem na ekranie zestaw bajek z serii Pamiętnik Florki - małej ryjówki. Po seansie maluchy wezmą udział w warsztatach ruchowych z Contakids.

 

PROGRAM:

PAMIĘTNIK FLORKI - zestaw bajek
(varia) PL 2014, 40’

 
Pamiętnik Florki to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia. Mali widzowie mogą śledzić jej losy i obserwować, jak z nowym wyzwaniem radzi sobie ich ulubiona bohaterka: co myśli i czuje, jakie ma trudności czy do jakich dochodzi wniosków.

 
Chociaż Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych i woli sprawdzić wszystko na własnej skórze, wie, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny czy młodych przyjaciół. Z jej codziennymi dylematami, obawami czy wątpliwościami z łatwością utożsami się niemal każdy przedszkolak. Serial ma cenne walory edukacyjne, jednak prezentowane są w lekki, przyjemny dla odbiorcy i pełen wdzięku sposób.

 
Odcinki: JEZIORKO | CIEŃ | SKARBY | FASOLKA

 
Contakids to czas na wspólne szaleństwo, bieganie, skakanie, turlanie i tarzanie. To czas odkrywania, jak można się wspólnie bawić bez żadnych zabawek, wykorzystując tylko ciało. W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość wszystkim. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci.

 
Warsztaty poprowadzi Anna Wańtuch, filmoznawczyni, tancerka, performerka, nauczycielka tańca. Autorka performensów Postnatal Project, w których występuje ze swoim dzieckiem. Pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce
.

 


 

BILETY: 12 zł

 

 

BARANKI DZIECIOM: ZIMA 2020 - PROGRAM:

 

 

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:

                


     

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

                   

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum