kpb

Baranki w Pieluchach: Gorący temat

czwartek, 23 stycznia 2020, godz. 11.00

 

W czwartek, 23 stycznia o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz niezwykle aktualnego filmu Gorący temat, przedstawiającego kulisy jednego z wydarzeń leżących u podstaw ruchu #METOO. Na ekranie trzy wielkie gwiazdy: Nicole Kidman, Margot Robbie i Charlize Theron.

 

BILETY: 15 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialni M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:

GORĄCY TEMAT | BOMBSHELL
(Jay Roach) US 2019, 108’

Oscary 2020: najlepsza aktorka (Charlize Theron) - nominacja, najlepsza
aktorka drugoplanowa (Margot Robbie) - nominacja, najlepsza
charakteryzacja – nominacja
Złote Globy 2020 - nominacje:
Najlepsza aktorka w dramacie (Charlize Theron)
Najlepsza aktorka drugoplanowa (Margot Robbie)

 
Nagrodzony Oscarem scenarzysta The Big Short Charles Randolph, jednoczy siły z reżyserem Jayem Roachem, specjalistą od politycznych filmów telewizyjnych, by opowiedzieć prawdziwą i szokującą historię. Gorący temat to oparta na faktach opowieść o trzech kobietach, znajdujących się na różnych etapach swojej kariery, które przeciwstawiły się seksizmowi i przemocy seksualnej w jednej z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych – The Fox News. Na pierwszym planie trzy wielkie gwiazdy: Charlize Theron, Nicole Kidman i Margot Robbie.
 
Przedstawiony w filmie skandal był jednym z najważniejszych wydarzeń dających początek ruchowi #METOO i doprowadził do rezygnacji despotycznego dyrektora stacji, Rogera Ailesa (w tej roli John Lithgow). Gorący temat wykracza jednak znacząco poza opowieść o walce o własną godność i bezpieczeństwo, ukazuje bowiem także mroczne oblicze współczesnych mediów. Widzowie poznają tajemnice nieskazitelnego wyglądu prezenterów i prezenterek, cenę jaką płacą za codzienne występy przed kamerą oraz kulisy dziennikarskiego warsztatu, opartego często na plotkach, fake newsach i skandalach. Gorący temat to energetyzujący portret współczesnej Ameryki, rządzonej przez jednego z największych fanów stacji Fox News.

 

ZWIASTUN:

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.  

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

 

PARTNERZY:

                           
              

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum