kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Joker

czwartek, 10 października 2019, godz. 22.30

 

 

W czwartek, 10 października, zapraszamy spotkanie studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem na ekranie Joker w reżyserii Todda Phillipsa z Joaquinem Phoenixem w roli kultowego czarnego charakteru. Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Nagrodzony Złotym Lwem na festiwalu w Wenecji Joker to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Gospodarzami spotkania będą: Marcin Nowicki i Piotr Pawlus - studenci prawa na UJ.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:     

JOKER | JOKER
(Todd Phillips) US 2019, 122'


MFF w Wenecji: Złoty Lew dla Najlepszego Filmu

Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera po raz pierwszy na wielkim ekranie. Przedstawiony przez Todda Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka (Joaquin Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.


 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


          

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum