kpb

Kinobranie 2019 - pokaz na dziedzińcu #3: Berlin Calling

Letnie Tanie Kinobranie 2019
- pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #3:
Berlin Calling (reż. Hannes Stöhr)
Kino Pod Baranami
czwartek, 18 lipca 2019, godz. 21.30

 

 

 

 

W czwartek, 18 lipca, zapraszamy na kolejny pokaz plenerowy w ramach tegorocznego Letniego Taniego Kinobrania. Tym razem na dziedzińcu Pałacu pod Baranami zobaczymy nocne życie sceny electro w tempie 100 000 uderzeń na minutę w filmie Berlin Calling. Bilety na seans w cenie 8 zł.

 

W roli głównej ikona berlińskiego techno - Paul Kalkbrenner, który skomponował także świetną ścieżkę dźwiękową do filmu. W Berlin Calling pojawiają się również kultowe kluby niemieckiej stolicy z legendarnym Barem 25 na czele.

 

 


fot. Sabina Szkarłat

Pokaz filmu odbędzie się na dziedzińcu renesansowego Pałacu pod Baranami przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Do Waszej dyspozycji będą otwarte do późna bary i kawiarnie - pałacowi sąsiedzi Kina Pod Baranami. Odprężąjący nastrój gwarantowany!

 

BILETY: 8 zł - dostępne w kasach Kina oraz online.
*Miejsca są nienumerowane.

 

O FILMIE:

BERLIN CALLING | BERLIN CALLING
(Hannes Stöhr) DE 2008, 100'


Berliński kompozytor undergroundowy i electro DJ Martin (znany pod pseudonimem DJ Ickarus) jest na tournee ze swoją menadżerką i dziewczyną Mathilde. Spędzają noce w klubach i przygotowują się do wydania ważnego elektronicznego albumu muzycznego. Jednak Mathilde coraz gorzej sobie radzi ze znoszeniem narkotykowego nałogu Martina. W końcu DJ bierze za dużą dawkę i ląduje w szpitalu psychiatrycznym. W czasie, gdy Martin poznaje innych pacjentów i znów zaczyna komponować, Mathilde wpada w ramiona swojej byłej kochanki. Album nadal pozostaje w sferze planów.

 

 

ZWIASTUN:

 

 
Bookmark and Share

archiwum