kpb

Kinobranie 2019 - pokaz na dziedzińcu #1: Gentleman z rewolwerem

Letnie Tanie Kinobranie 2019
- pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #1:
Gentleman z rewolwerem (reż. David Lowery)
Kino Pod Baranami
czwartek, 4 lipca 2019, godz. 21.30

 

 

 

W czwartek, 4 lipca, zapraszamy na dziedziniec Pałacu Pod Baranami na pierwszy seans pod gwiazdami w ramach tegorocznego Letniego Taniego Kinobrania. Na ekranie Gentleman z rewolwerem - opowieść o złodzieju, który z niepowtarzalnym urokiem rabuje banki. W roli tytułowej - niezawodny Robert Redford. Bilety na seans w cenie 8 zł.

 

David Lowery, twórca filmu A Ghost Story, przedstawia opowieść o najbardziej czarującym złodzieju w historii, który nawet rabując banki, nigdy nie zapominał o byciu prawdziwym gentlemanem. W filmie wystąpili Robert Redford, Sissy Spacek, Casey Affleck, Tom Waits, Danny Glover i Elisabeth Moss.

 

 


fot. Sabina Szkarłat

Pokaz filmu odbędzie się na dziedzińcu renesansowego Pałacu pod Baranami przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Do Waszej dyspozycji będą otwarte do późna bary i kawiarnie - pałacowi sąsiedzi Kina Pod Baranami. Odprężąjący nastrój gwarantowany!

 

BILETY: 8 zł - dostępne w kasach Kina oraz online.
*Miejsca są nienumerowane.

 

O FILMIE:

GENTLEMAN Z REWOLWEREM | THE OLD MAN & THE GUN
(David Lowery) US 2018, 93'
EN

Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później.

 

ZWIASTUN:

 

 
Bookmark and Share

archiwum