kpb

Yesterday - pokazy przedpremierowe

YESTERDAY (reż. Danny Boyle)
- pokazy przedpremierowe

sobota - niedziela, 29 - 30 czerwca 2019, godz. 20.00
sobota - niedziela, 6 - 7 lipca 2019, godz. 20.00

Kino Pod Baranami


W weekendy 29-30 czerwca oraz 6-7 lipca zapraszamy na kolejne przedpremierowe pokazy najnowszego filmu Danny'ego Boyle'a (Slumdog. Milioner z ulicy, Trainspotting) - Yesterday, według scenariusza Richarda Curtisa (Notting HillCztery wesela i pogrzeb). Przed nami rock’n’rollowa komedia romantyczna o muzyce, marzeniach, przyjaźni i długiej krętej drodze, która wiedzie do miłości.


Jack Malik (Himesh Patel) jest młodym piosenkarzem i twórcą piosenek, tyle że choć od lat stara się zainteresować swoją twórczością kogokolwiek, wciąż nie osiąga sukcesu. Nawet mimo niezwykłego wsparcia, jakie daje mu Ellie (Lily James), jego przyjaciółka, z którą zna się od dzieciństwa. Aż nagle, w niewyjaśnionych okolicznościach, na krótką chwilę na Ziemi zapanowuje ciemność, a Jack zostaje potrącony przez autobus. Kiedy budzi się ze śpiączki, szybko orientuje się, że The Beatles nigdy nie istnieli…


BILETY:
23 zł
(normalny)
16 zł (ulgowy)


O FILMIE:

YESTERDAY | YESTERDAY
(Danny Boyle) GB 2019, 114'


Wykonując piosenki największego bandu w historii muzyki, Jack – przy małym wsparciu Debry, amerykańskiej agentki (Kate McKinnon), staje się wkrótce światowym fenomenem, kimś, kogo znają wszyscy. Ale kiedy jego sława zatacza globalne kręgi, Jack ryzykuje utratę Ellie, kogoś, kto jako jedyny wierzył w niego od początku. Stojąc między drzwiami do nowego życia a wrotami przeszłości, Jack będzie musiał wrócić tam, gdzie był kiedyś, by udowodnić, że „all you need is love”.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum