kpb

Na noże - pokaz przedpremierowy

Na noże (reż. Rian Johnson)
- pokaz przedpremierowy

piątek, 22 listopada 2019, godz. 21.15
Kino Pod Baranami

 

 

W piątek, 22 listopada zapraszamy na thriller Riana Johnsona Na noże, który w nowoczesny i pełny humoru sposób podchodzi do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu Agathy Christie. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m. in. Daniel Craig i Chris Evans.

 

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny.

 

BILETY:

23 zł (normalny)
16 zł (ulgowy)

 

O FILMIE:

NA NOŻE | KNIVES OUT
(Rian Johnson) US 2019, 130'

Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum