kpb

Baranki w pieluchach - Ogród Luizy

Zapraszamy na kolejny pokaz naszego cyklu: Baranki w pieluchach, dla mamy i malucha!

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który mamy będą mogły przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, iż nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

Tym razem zapraszamy na docenioną na festiwalu w Gdyni, najnowszą polską komedię OGRÓD LUIZY!

Uwaga! 17 kwietnia pokaz o godz. 10.30!

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 10 kwietnia, godz. 10.30

OGRÓD LUIZY | OGRÓD LUIZY
reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2007, 102'32. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2007
Nagroda Specjalna Jury (ex aequo z filmem
U Pana Boga w ogródku)
Nagroda Jury dla Marcina Dorocińskiego

Oryginalna mieszanka komedii romantycznej i kina gangsterskiego z gwiazdorskimi kreacjami Marcina Dorocińskiego i Patrycji Soliman.

Fabio (Marcin Dorociński) symuluje chorobę psychiczną, szykując sobie alibi przed planowaną egzekucją na zlecenie. W klinice psychiatrycznej poznaje Luizę (Patrycja Soliman), wrażliwą córkę małomiasteczkowego polityka (Krzysztof Stroiński), który dla dobra kariery nie waha się przed ubezwłasnowolnieniem dziewczyny, wstydząc się jej niekonwencjonalnych zachowań. Fabio, rozbrojony niewinnością i bezbronnością Luizy, bierze ją pod opiekę. Stopniowo przyjaźń przeradza się w coś więcej. 

Fantastyczna i pięknie opowiedziana historia, dzięki której robi się zwyczajnie lżej na duszy, a także cieplej w sercu. Miłe kino z zajmującą, prostą acz nie banalną historią, któremu warto się w pełni poświęcić gdyż odwzajemnia to z nawiązką. Artur Cichmiński, Stopklatka.pl

Oficjalna strona filmu: www.ogrodluizy.pl


TRAILER:
Cykl poleca:

Bookmark and Share

archiwum