kpb

Przemytnik - pokaz przedpremierowy

PRZEMYTNIK (reż. Clint Eastwood)
- pokaz przedpremierowy
sobota, 9 marca 2019, godz. 18.55
Kino Pod Baranami

 

 

 

W sobotę, 9 marca zapraszamy na przedpremierowy pokaz najnowsze filmu Clinta Eastwooda - Przemytnik o osiemdziesięcioletnim mężczyźnie, który mimo woli staje się przemytnikiem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu.

 

W Przemytniku Eastwood gra swojego równolatka - Earla Stone’a, którego jesień życia nie wygląda różowo. Zagmatwana sytuacja rodzinna i problemy finansowe sprawiają, że nie ma już nic do stracenia. Tak rozpoczyna się jego nowa „kariera”- kierowcy na usługach kartelu narkotykowego. Z dnia na dzień Earl staje się gwiazdą branży- nikt nie śmie podejrzewać statecznego 90-latka o przemyt.

 

Polska premiera: 15 marca 2019

 

BILETY:

23 zł (normalny) | 16 zł (ulgowy)

 

O FILMIE:

PRZEMYTNIK | THE MULE
reż. Clint Eastwood, USA 2018, 116’

 Clint Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Bradley Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum