kpb

Dojrzałe Kino: Córka trenera oraz spotkanie z twórcami

środa, 6 marca 2019, godz. 11.00 

 

  

 

W środę, 6 marca, zapraszamy dojrzałych widzów na pokaz filmu Córka trenera w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Filmowi towarzyszyć będzie spotkanie z twórcami. Bilety dla seniorów w cenie 15 zł.

 

Pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi z Jackiem Braciakiem (Kler) i Karoliną Bruchnicką (Monument) w rolach głównych. Towarzyszą im debiutujący na ekranie Bartłomiej Kowalski oraz Piotr Żurawski (Kamper) i Agata Buzek (Obce ciało).

 

Po pokazie odbędzie się prowadzone przez panią redaktor Marię Malatyńską spotkanie z twórcami filmu: reżyserem Łukaszem Grzegorzkiem oraz aktorką Karoliną Bruchnicką.

 

Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Naszych widzów częstujemy kawą, herbatą i ciasteczkami. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.

 

Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów: www.dojrzalekino.pl

 

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

 

Ze względu na duże zainteresowanie, pokaz filmu odbędzie się w dwóch salach: Czerwonej i Niebieskiej. Na spotkanie z twórcami i dyskusję po seansie zapraszamy do Sali Czerwonej.

 

BILETY dla seniorów: 15 zł

 

O FILMIE:     

CÓRKA TRENERA | CÓRKA TRENERA
reż. Łukasz Grzegorzek, Polska 2018, 93'

 

MFF w Hamburgu 2018: nominacja do nagrody Młody Talent dla najlepszego filmu pełnometrażowego
Forum Kina Europejskiego Cinergia 2018: Nagroda Publiczności

 

Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chce, żeby była najlepsza. On jest dla niej całym światem do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej zacznie trenować. Dzięki niemu dziewczyna otworzy się na nowe doznania - pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyrusza w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

 

ZWIASTUN:

 

Zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  
       
 

 

PARTNERZY:

  
       
  

       

 
       

   

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum