kpb

Baranki w Pieluchach: Oni

czwartek, 3 stycznia 2019, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 3 stycznia, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pierwsze spotkanie Baranków w Pieluchach w Nowym Roku. W programie pokaz filmu Oni - świetnie zrealizowanego komediodramatu Paolo Sorrentino z Tonim Servillo w roli głównej. 

 

Oni to najnowsze dzieło włoskiego reżysera Paolo Sorrentino, wielokrotnie nagradzanego twórcy takich filmów jak Wielkie piękno, Młodość i serialu Młody papież. W swoim nowym filmie inspirowanym biografią byłego włoskiego premiera Silvio Berlusconiego, Sorrentino błyskotliwie łączy drapieżną polityczną satyrę z kameralnym dramatem. Iście barokowemu wizualnemu rozpasaniu, które wydaje się parodiować prostacki styl telewizji Berlusconiego, towarzyszą sceny zaskakująco intymne. Brytyjski The Guardian dostrzegł nawet czułość w sposobie, w jaki włoski reżyser portretuje słabość starzejącego się mężczyzny. Groteskę z nostalgią brawurowo pogodził na ekranie ukochany aktor Sorrentino, znany z Wielkiego piękna i Boskiego Toni Servillo. Jego spektakularna metamorfoza to jeden z największych atutów filmu, który w samych Włoszech obejrzało aż milion widzów. Aktorowi na ekranie towarzyszą m.in. Elena Sofia Ricci i  Kasia Smutniak (Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie).

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

ONI | LORO
reż. Paolo Sorrentino, Włochy/Francja 2018, 157’

Nagrody Włoskiego Narodowego Syndykatu Dziennikarzy Filmowych 2018: Srebrna Wstążka dla najlepszej aktorki (Elena Sofia Ricci), najlepszej aktorki drugoplanowej (Kasia Smutniak), najlepszego aktora drugoplanowego (Riccardo Scamarcio) i za najlepszy scenariusz (Paolo Sorrentino, Umberto Contarello)

Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość i seks, oni nie mają sobie równych.

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum