kpb

Kino Dzieci prezentuje: Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka

KINO DZIECI PREZENTUJE:
Pettson i Findus - Najlepsza Gwiazdka (reż. Ali Samadi Ahadi)

24-25 listopada 2018, godz. 13.35
Kino Pod Baranami

 

 

W najbliższy weekend, 24-25 listopada, zapraszamy małych kinomanów oraz ich opiekunów na specjalne pokazy filmu Pettson i Findus - najlepsza Gwiazdka  - urokliwej opowieści o parze przyjaciół szykujących się na Boże Narodzenie.

 

Pettson i Findus - najlepsza Gwiazdka to aktorska adaptacja uwielbianych przez dzieci ilustrowanych książek Svena Nordqvista. Para bohaterów, kot Findus i opiekujący się nim staruszek Pettson, przygotowuje się do nadchodzących Świąt. Przyjaciele spędzą Gwiazdkę samotnie, chyba że sprytnemu kotu uda się pokonać opór swojego pana i zaprosić na świąteczną kolację sąsiadów. 

 

Pettson i Findus - najlepsza Gwiazdka prezentowany będzie z polskim dubbingiem. Film przeznaczony jest dla widzów powyżej 4. roku życia.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

PETTSON I FINDUS - NAJLEPSZA GWIAZDKA
PETTERSSON UND FINDUS ‒ DAS SCHÖNSTE WEIHNACHTEN ÜBERHAUPT
reż. Ali Samadi Ahadi, Niemcy 2016, 82'

wersja językowa: dubbing PL
dla dzieci w wieku: 4+

Stary Pettson i Findus - jego kot o duszy krnąbrnego dziecka - przygotowują się do gwiazdki. Jest tyle do zrobienia! Trzeba znaleźć choinkę, wysprzątać, przygotować świąteczne potrawy i zrobić wiele innych poważnych rzeczy! Przygotowania nie należą do najłatwiejszych. Za oknem szaleje śnieżyca, a Pettson upiera się, że nie potrzebuje pomocy sąsiadów. Findusowi marzą się święta z przyjaciółmi, ale Pettson wstydzi się zaprosić innych na wigilijną kolację. Rezolutny kot bierze sprawy w swoje łapki.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum