kpb

WDOWY - SPRZEDAŻ KSIĄŻKI W PROMOCYJNEJ CENIE

WDOWY - SPRZEDAŻ KSIĄŻKI W PROMOCYJNEJ CENIE

 

 

Od 16 listopada film Wdowy do zobaczenia na ekranach Kina Pod Baranami! W kasie Kina jest dostępna w sprzedaży książka Wdowy autorstwa Lyndy La Plante, na podstawie której swój najnowszy film nakręcił nagrodzony Oscarem reżyser Steve McQueen (Zniewolony. 12 Years a Slave). Zapraszamy!

 

Książkę można nabyć w promocyjnej cenie - 28 zł.

 

WDOWY
Lynda La Plante
Wydawnictwo W.A.B., Warszawa 2018

Harry Rawlins jest – a raczej był – zawodowcem w każdym calu. A jednak skok na pancerny furgon, zaplanowany przez niego w najdrobniejszych szczegółach, zakończył się fiaskiem. Policja w furgonetce, której użyto do napadu, znalazła trzy zwęglone ciała: Terry’ego Millera, Joego Pirellego i samego Harry’ego. Dolly Rawlins, Linda Pirelli i Shirley Miller – trzy kobiety, znające się wcześniej z widzenia, owdowiały w jednym momencie. W każdej chwili do ich drzwi może zapukać policja albo gangsterzy, którzy przejęli rewir Harry’ego. Wszyscy chcą jednego: należącego do Harry’ego niepozornego notesu, który w londyńskim półświatku może być prawdziwą bombą z opóźnionym zapłonem.

Dolly ma trzy wyjścia. Oddać notes policji, sprzedać go gangsterom albo… skorzystać z instrukcji Harry’ego i dokończyć jego dzieło. Ostatni wielki skok. Milion funtów w gotówce. Odpowiedź nasuwa się sama. Dolly potrzebuje jedynie wspólników. A raczej wspólniczek...

 

Na podstawie Wdów reżyser Steve McQueen (Zniewolony. 12 Years a Slave, Wstyd, Głód) wspólnie z autorką bestsellerów Gillian Flynn (Zaginiona dziewczyna, Ostre przedmioty) stworzyli film pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki i Cynthia Erivo, a towarzyszą im Colin Farrell, Daniel Kaluuya, Jon Bernthal, Robert Duvall i Liam Neeson.

Bookmark and Share

archiwum