kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: 7 uczuć

czwartek, 18 października 2018, godz. 23.15

 


(c) WFDiF

 

W czwartek, 18 października, w ramach Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego zapraszamy na spotkanie z Adasiem Miauczyńskim. W programie pokaz nagrodzonego w Gdyni filmu 7 uczuć autorstwa Marka Koterskiego. 

 

Stęskniliście się za najbardziej sfrustrowanym życiem mężczyzną w tym kraju? Żaden problem, Adaś Miauczyński wraca na ekran w najnowszej komedii Marka Koterskiego 7 uczuć, którą zobaczymy wspólnie podczas najbliższego spotkania Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem Adaś wraca do czasów dzieciństwa, żeby nauczyć się na nowo odczuwać emocje. W głównego bohatera po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, któremu w rolach rodziców towarzyszą Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W obsadzie znaleźli się też m.in. Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Cezary Pazura.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

BILETY dla studentów: 11 zł

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE:  

7 UCZUĆ | 7 EMOTIONS
reż. Marek Koterski, Polska 2018, 116'


(c) WFDiF

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2018: Nagroda Specjalna za wykreowanie autorskiej wizji świata

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 

MÓWIĄ O NAS:


         

Bookmark and Share

archiwum