kpb

Baranki w Pieluchach: 7 uczuć

czwartek, 18 października 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 18 października, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz komedii 7 uczuć w reżyserii laureata Nagrody Specjalnej w Gdyni, Marka Koterskiego. W filmie wystąpili m.in. Michał Koterski, Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

Twórca Dnia świra prezentuje kolejny rozdział w historii Adasia Miauczyńskiego, w którego po raz pierwszy wcielił się syn reżysera, Michał Koterski. 7 uczuć to  mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru opowieść o powrocie do dzieciństwa. Rodziców głównego bohatera brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Joannę Kulig, Magdalenę Cielecką i Cezarego Pazurę. Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Gdyni film Jury przyznało Koterskiemu Nagrodę Specjalną.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

7 UCZUĆ | 7 EMOTIONS
reż. Marek Koterski, Polska 2018, 116'


Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2018: Nagroda Specjalna za wykreowanie autorskiej wizji świata

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum