kpb

Baranki Dzieciom (Jesień 2018): Rodzina Treflików

Rodzina Treflików + warsztaty bębniarskie

niedziela, 7 października 2018, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 7 października, zapraszamy najmłodszych widzów oraz ich opiekunów na kolejne spotkanie jesiennej edycji Baranków Dzieciom. Maluchy poznają rozśpiewaną Rodzinę Treflików, a po seansie wezmą udział w warsztatach bębniarskich.

 

PROGRAM:

niedziela, 7 października
11.00
RODZINA TREFLIKÓW
- zestaw bajek, 40’
reż. Marek Skrobecki, Polska 2016
+ warsztaty bębniarskie

 

Rozśpiewane i roztańczone Trefliki w każdym odcinku zapraszają młodego widza na nową przygodę do świata wyobraźni. Ta pozornie zwyczajna rodzina mieszka w małym domku, do którego pewnego dnia przybywa tajemniczy gość – Mały Wujcio. Ma on magiczne moce i pozostaje niewidoczny dla dorosłych. Od tego czasu towarzyszy on dzieciom – 6-letniej Treflince i 4-letniemu Treflikowi, ale też w tajemnicy wspiera Mamę i Tatę. Zabiera małych bohaterów do odległych, tajemniczych krain, jednocześnie pomagając zrozumieć otaczający ich na co dzień świat. Rodzinę Treflików często odwiedzają krewni i znajomi, z których wielu to bardzo intrygujące persony! Wśród nich są Babcia i Dziadek, Ciocia, Pan Jareczek, sąsiad Robobot, a nawet Król i Królowa. Opowieści o Treflikach przepełnione są pozytywną energią i zapoznają dzieci z takimi zagadnieniami jak przyjaźń, szacunek, szczerość i tolerancja.
Pierwszy w Polsce serial zrealizowany techniką animacji lalkowej przy użyciu druku 3D. Reżyserem serii jest Marek Skrobecki, współtwórca nagrodzonego Oscarem filmu Piotruś i wilk. Głosu postaciom użyczyli m.in. Jarosław Boberek, Joanna Jabłczyńska, Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny i Krystyna Tkacz. Piosenkę tytułową zaśpiewała Natalia Kukulska.

Odcinki: TĘCZA | NOWY SĄSIAD | DOMEK W DOMKU | DUŻY WUJCIO | SAMI W DOMU

Warsztaty bębniarskie poprowadzi Andrii "Vedomyr" Volynko - uczeń Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, członek zespołów Baśnie Zebrane, Polka Dots, Jazz Motion, Changa (muzyka zachodnioafrykańska) oraz Wataha Drums - oryginalnej formacji perkusyjnej wykorzystującej w widowiskach elementy będące połączeniem muzyki, ruchu, światła, sztuk walki i wizualizacji.

 

BILETY: 11 zł

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w
Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:


                         

                        

    

          

 

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

    

    
Bookmark and Share

archiwum