kpb

Kinobranie 2018 - pokaz na dziedzińcu #5: The Place

Letnie Tanie Kinobranie 2018
- pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #5
The Place. (reż. Paolo Genovese)
Kino Pod Baranami
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godz. 21.30

 

 

W poniedziałek, 13 sierpnia, uczestnicy Letniego Taniego Kinobrania  przekonają się, że marzenia mają swoją cenę. W ramach piątego pokazu na dziedzińcu Pałacu pod Baranami zaprezentujemy film The Place - psychologiczny thriller autorstwa Paolo Genovese. Bilety w cenie 8 zł. Zapraszamy!

 

Twórca filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie ponownie bierze pod lupę moralność, a także mroczne tajemnice ludzkiej duszy. W swojej najnowszej produkcji The Place reżyser Paolo Genovese daje swoim bohaterom szansę spełnienia najskrytszych marzeń. Wystarczy, że zgłoszą się do pewnego człowieka, który przesiaduje całymi dniami przy restauracyjnym stoliku z tajemniczym zeszytem. On da im wszystko, czego zapragną pod warunkiem, że wykonają dla niego zadanie. Sami muszą zdecydować czy ich życzenie jest warte ceny, jaką przyjdzie im zapłacić.

 


fot. Sabina Szkarłat

Pokaz filmu odbędzie się na dziedzińcu renesansowego Pałacu pod Baranami.

 

BILETY: 8 zł - dostępne w dniu pokazu w kasach Kina oraz online.
*Miejsca są nienumerowane.

 

UWAGA!

Z biletem na pokaz  - 10% rabatu w Piwnicy Pod Baranami dla naszych widzów!

 

O FILMIE:

 

THE PLACE | THE PLACE
reż. Paolo Genovese, Włochy 2017, 105'

Tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku w tej samej restauracji, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości okazuje się czegoś pragnąć, ma marzenie trudne w realizacji, jeśli w ogóle nie niemożliwe. Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Warunkiem jest wykonanie przez petenta specjalnego zadania, w zamian za które mężczyzna spełni najskrytsze życzenie. Kim właściwie jest ten człowiek i kto wyznacza reguły dziwnej gry przy stoliku?

 

ZWIASTUN:

 

PARTNERZY:

        
  
                         

 

PATRONI:

      

            

 

     

Bookmark and Share

archiwum