kpb

Baranki w Pieluchach: Neapol spowity tajemnicą

czwartek, 9 sierpnia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 9 sierpnia, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz laureata dwóch nagród Włoskiej Akademii Filmowej, thrillera Neapol spowity tajemnicą w reżyserii Ferzana Özpetka.

 

Neapol spowity tajemnicą to trzymająca w napięciu opowieść o kobiecie, która wdaje się w krótki romans z nowo poznanym mężczyzną. Nieoczekiwanie odkrywa mroczną stronę kojarzącego się z włoską idyllą miasta, w którym namiętność zaczyna mieszać się z szaleństwem, a racjonalność z magią.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

NEAPOL SPOWITY TAJEMNICĄ | NAPOLI VELATA
reż. Ferzan Ozpetek,Włochy 2017, 113’

Nagrody Włoskiej Akademii Filmowej David di Donatello 2018: najlepsze zdjęcia (Gian Filippo Corticelli), najlepsza scenografia (Deniz Göktürk, Ivana Gargiulo) oraz 9 innych nominacji

W słonecznym Neapolu Adriana bierze udział w okultystycznej ceremonii, podczas której poznaje fascynującego Andreę. Para spędza upojną noc w mieszkaniu kobiety. Ich historii daleko będzie jednak do typowej love story, na wspomnienie spotkania cień rzuca bowiem brutalna zbrodnia.

 

ZWIASTUN: 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum