kpb

Baranki w Pieluchach: Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

czwartek, 26 lipca 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 26 lipca, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie - magicznej opowieści o wielokulturowości w reżyserii Kena Scotta.

 

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie to pełna ciepła współczesna baśń będąca adaptacją bestsellerowej powieści Romaina Puértolasa. Opowiada o młodym mężczyźnie, który w poszukiwaniu ojca wprost z Indii trafia do wymarzonego Paryża i zakochuje się w pięknej kobiecie. Sprawy komplikują się, kiedy zrządzeniem losu ruszy w podróż życia wewnątrz szafy ze znanego sklepu meblowego.

W filmie wystąpili: laureat Srebrnego Lotosa - nagrody Indyjskiej Akademii Filmowej Dhanush, gwiazda Artysty Bérénice Bejo oraz znanyz filmu Kapitan Philips Barkhad Abdi.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

NIEZWYKŁA PODRÓŻ FAKIRA, KTÓRY UTKNĄŁ W SZAFIE
| THE EXTRAORDINARY JOURNEY OF THE FAKIR
reż. Ken Scott, Francja/USA/Belgia/Singapur/Indie 2018, 92'


fot. Sébastien Bossi / Brio Films

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie, aby odnaleźć w Paryżu swojego ojca i przy okazji odwiedzić szwedzki sklep z meblami, o czym marzy od dziecka. Gdy wreszcie do niego trafia, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ślicznej Marie. Nadzieje na miłość rozwieją się, kiedy w wyniku szalonego zbiegu okoliczności Aja utknie w szafie i wyruszy w niesamowitą podróż przez Europę. Czy spryt, humor i odrobina magii pozwolą mu wrócić do Paryża i znów spotkać ukochaną?

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum