kpb

Letnie Tanie Kinobranie

12. LETNIE TANIE KINOBRANIE
- wakacyjny festiwal filmowy
w Kinie Pod Baranami

29 czerwca - 30 sierpnia 2018

 

 

W dniach 29 czerwca - 30 sierpnia zapraszamy na 12. edycję wakacyjnego festiwalu filmowego Letnie Tanie Kinobranie. W programie niemal 150 tytułów ujętych w 9 cykli tematycznych.  Bilety na seanse w cenie 8 zł.

 

Letnie Tanie Kinobranie już na stałe wpisało się w letni kalendarz imprez kulturalnych w Krakowie. Wakacyjny festiwal filmowy w Kinie Pod Baranami przyciąga mieszkańców miasta oraz licznych turystów z kraju i ze świata, którzy wspólnie uczestniczą w prawdziwym święcie kina.

 

To dwumiesięczny maraton filmowy podzielony na 9 tygodni tematycznych, których wspólnym mianownikiem w tym roku będzie CZAS. Na ekranie najgłośniejsze tytuły ostatnich lat, w tym laureaci najważniejszych filmowych nagród oraz nietuzinkowe produkcje niezależnych twórców z całego świata. Na ekranie nie zabraknie również filmowych klasyków. Jak co roku, na repertuar festiwalu mieli wpływ widzowie, którzy mogli zgłaszać swoje propozycje filmów.

 

Kinobranie to nie tylko projekcje kinowe, festiwalowi będzie towarzyszyła również seria wydarzeń specjalnych. Kolekcjonerzy filmowych afiszy będą mieli okazję upolować wymarzony plakat filmowy podczas tradycyjnego Plakatobrania, nie zabraknie także klimatycznych seansów pod gołym niebem w przestrzeni renesansowego Pałacu pod Baranami. Uczestnicy festiwalu wezmą udział w akcji promocyjnej Zbieraj KINO. Po emocjonujących pokazach filmowych na widzów czekać będzie specjalnie przygotowana strefa relaksu na terenie Kina. Aby przybliżyć rodzime kino przyjeżdżającym do Krakowa zagranicznym turystom, wybrane polskie filmy będą prezentowane z angielskimi napisami.

 

Bilet na każdy film w cenie 8 złotych

*z wyjątkiem
DZIESIĘCIU STRZAŁÓW W DZIESIĄTKĘ
10 filmowych hitów po 10 złotych

 

Szczegółowy program festiwalu już wkrótce! 

Bookmark and Share

archiwum