kpb

Wyspa psów - pokazy przedpremierowe

WYSPA PSÓW (reż. Wes Anderson)
- pokazy przedpremierowe

14-15 kwietnia 2018, godz. 19.15
Kino Pod Baranami

 

 

Weekend 14-15 kwietnia w Kinie Pod Baranami będzie magiczny! Zapraszamy na przedpremierowe pokazy laureata Srebrnego Niedźwiedzia, filmu Wyspa psów, czyli długo wyczekiwanej, najnowszej animacji Wesa Andersona.

 

Najnowszy film nagrodzonego Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie Wesa Andersona to kolejna, po obsypanym nagrodami Fantastycznym panu Lisie, animacja poklatkowa. Opowiada o dzielnym chłopcu, który z pomocą czworonożnych przyjaciół rusza na ratunek swojemu psu. Głosu postaciom użyczyli młodziutki Koyu Rankin oraz ulubieni aktorzy Andersona, czyli znani m.in. z Grand Budapest Hotel Tilda Swinton i Jeff Goldblum oraz Edward Norton i Bill Murray, których widzowie mogli zobaczyć w Kochankach z Księżyca. Do współpracy przy Wyspie psów reżyser po raz pierwszy zaprosił także takie gwiazdy jak Bryan Cranston (serial Breaking Bad), Scarlett Johansson (Ghost in the Shell) i Liev Schreiber (Spotlight).

 

HARMONOGRAM PROJEKCJI

sobota, 14 kwietnia
19.15
WYSPA PSÓW | ISLE OF DOGS
reż. Wes Anderson, Niemcy/USA 2018, 101'

niedziela, 15 kwietnia
19.15
WYSPA PSÓW | ISLE OF DOGS
reż. Wes Anderson, Niemcy/USA 2018, 101'

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy)

 

O FILMIE:

WYSPA PSÓW | ISLE OF DOGS
reż. Wes Anderson, Niemcy/USA 2018, 101'

MFF w Berlinie 2018: konkurs główny, Srebrny Niedźwiedź dla najlepszego reżysera

Opowieść o dwunastoletnim japońskim chłopcu imieniem Atari, którego wychowuje skorumpowany burmistrz wielkiego miasta Megasaki. Gdy na mocy specjalnego dekretu wszystkie psy domowe wygnane zostają na ogromne wysypisko odpadów, Atari wykradzionym przez siebie niezwykłym samolotem turbośmigłowym leci na „wyspę śmieci”, by odnaleźć swego ukochanego pupila. Na miejscu gromadzi wokół siebie grupę czworonożnych przyjaciół i wraz z nimi wyrusza na wielką wyprawę, która zadecyduje o losach całej Prefektury.    

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum