kpb

AudioMovie - prezentacja aplikacji. Dzień Seniora Innowatora

AUDIOMOVIE - PREZENTACJA APLIKACJI
DZIEŃ SENIORA INNOWATORA

poniedziałek, 26 marca 2018, godz. 11.30
Kino Pod Baranami

 

 

W poniedziałek, 26 marca, wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa zapraszamy dojrzałych widzów na prezentację aplikacji mobilnej AudioMovie w ramach Dnia Seniora Innowatora. Wstęp wolny!

 

AudioMovie to innowacyjna w skali światowej aplikacja mobilna, wychodząca naprzeciw potrzebom osób, które doświadczają trudności w czytaniu napisów. Dzięki niej mogą skorzystać z alternatywnych ścieżek lektorskich w trakcie seansu w kinie lub telewizji. To proste w użyciu, nowoczesne rozwiązanie wymaga jedynie posiadania smartfona i słuchawek.

 

Starsi widzowie będą mieć okazję poznać możliwości aplikacji podczas specjalnej prezentacji w ramach Dnia Seniora Innowatora. Celem wydarzenia jest budowanie pozytywnego wizerunku starszych mieszkańców Krakowa jako osób gotowych do uczenia się przez całe życie, ciekawych nowatorskich rozwiązań technologicznych i pomocnych w ich konsultowaniu oraz otwartych na nowe zainteresowania.

 

Wstęp na prezentację jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja elektroniczna lub telefoniczna pod nr 12 616 82 16 (pn.-pt. w godz. 8:00 — 15:00). Osoby zainteresowane udziałem w prezentacji powinny zabrać ze sobą smartfony oraz zestawy słuchawkowe.

 

ORGANIZATORZY:

Urząd Miasta Krakowa

Kościół dla Miasta

Klaster LifeScience Kraków 

Bookmark and Share

archiwum