kpb

I tak cię kocham - pokaz przedpremierowy #2

I TAK CIĘ KOCHAM (reż. Michael Showalter)
- pokaz przedpremierowy #2

niedziela, 12 listopada 2017, godz. 20.30
Kino Pod Baranami

 

 

W niedzielę, 12 listopada, zapraszamy na kolejny przedpremierowy pokaz komedii romantycznej  I tak cię kocham w reżyserii Michaela Showaltera. To zaskakująca, zabawna, a do tego doskonale przyjęta nie tylko przez widzów, ale i światową krytykę opowieść o miłości, której na drodze stają różnice kulturowe.

 

Na ekranie znany z serialu Dolina Krzemowa Kumail Nanjiani – jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan (Słowo na M), która jako nowe ucieleśnienie "dziewczyny z sąsiedztwa" stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial Wszyscy kochają Raymonda) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za FortepianHolly Hunter.

 

Polska premiera filmu odbędzie się 5 stycznia 2018 roku.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

I TAK CIĘ KOCHAM | THE BIG SICK
reż. Michael Showalter, USA 2017, 120'

American Film Festival 2017: udział w sekcji Highlights
MFF w Locarno 2017: Nagroda Publiczności, nominacja do nagrody Variety Piazza Grande
FF w Nuntucket 2017: Nagroda Publiczności
Niezależne Nagrody Filmowe Gotham 2017: nominacja do nagrody za najlepszy scenariusz (Kumail Nanjiani, Emily V. Gordon)

Oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Jednak na drodze do szczęścia staną rodzice dziewczyny oraz rodzina Kumaila ze swymi oczekiwaniami. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

I tak cię kocham podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

 

| Pakistan-born comedian Kumail Nanjiani and grad student Emily Gardner fall in love but struggle as their cultures clash. When Emily contracts a mysterious illness, Kumail finds himself forced to face her feisty parents, his family's expectations, and his true feelings.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum