kpb

Baranki w Pieluchach: Pomiędzy nami góry

czwartek, 9 listopada 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (9 listopada) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Pomiędzy nami góry - trzymającej w napięciu historii dwojga ludzi, którzy próbują przeżyć w ośnieżonych górach po katastrofie samolotu. W rolach głównych Kate Winslet i Idris Elba.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:  

POMIĘDZY NAMI GÓRY | A MOUNTAIN BETWEEN US
reż. Hany Abu-Assad, USA 2017, 112’

Dwoje obcych sobie ludzi wychodzi cało z katastrofy małego samolotu, którego wrak znajduje się w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w kilkusetkilometrową podróż przez dziką okolicę. Po drodze muszą stawić czoło nie tylko niewyobrażalnym przeciwieństwom losu, które stopniowo zbliżają ich do siebie.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum