kpb

Blade Runner 2049 - pokaz przedpremierowy

BLADE RUNNER 2049 (reż. Denis Villeneuve)
- pokaz przedpremierowy

czwartek, 5 października 2017, godz. 21.00
Kino Pod Baranami

 

 

Kiedy w 1982 r. Łowca androidów trafił do kin, świat oszalał na punkcie śmiałej wizji przyszłości, a film szybko stał się jednym z najważniejszych obrazów science fiction w historii kinematografii. Wszystkich fanów legendarnego dzieła Ridleya Scotta zapraszamy w czwartek, 5 października, na przedpremierowy pokaz jego kontynuacji - filmu Blade Runner 2049.

 

Za reżyserię sequela filmu odpowiada wielokrotnie nagradzany kanadyjski reżyser Denis Villeneuve (Sicario, Labirynt, Nowy początek). W rolach głównych zobaczymy Ryana Goslinga i Harrisona Forda, który ponownie wciela się w postać Ricka Deckarda. Towarzyszy im m.in. Jared Leto. Scenariusz autorstwa Hamptona Fenchera i Michaela Greena powstał w oparciu o oryginalny koncept Ridleya Scotta i Fenchera. Za zdjęcia odpowiada trzynastokrotnie nominowany do Oscara Roger Deakins.

 

BILETY:

20 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

BLADE RUNNER 2049 | BLADE RUNNER 2049
reż. Denis Villeneuve, UK/USA/Kanada 2017, 163'

Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w 1982 roku. Oficer policji Los Angeles trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum