kpb

Baranki w Pieluchach: Obdarowani

czwartek, 24 sierpnia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (24 sierpnia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Obdarowani - najnowszej produkcji Marca Webba, reżysera 500 dni miłości. W rolach głównych wystąpili Chris Evans (Avengersi, Zanim się rozstaniemy) i młodziutka  Mckenna Grace, którym na ekranie towarzyszą Lindsay Duncan (Birdman), Octavia Spencer (Ukryte działania) i Jenny Slate (Obvious Child).

 

Bilety: 14 zł

 

O FILMIE: 

OBDAROWANI | GIFTED
reż. Marc Webb, USA 2017, 101'

Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swoją wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby dziewczynka uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Kobieta ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę dziewczynki, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                      

Bookmark and Share

archiwum