kpb

Baby Driver - pokaz przedpremierowy

środa, 28 czerwca 2017, godz. 20.15
Małopolski Ogród Sztuki

 

W środę, 28 czerwca, zapraszamy do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na przedpremierowy pokaz filmu Baby Driver - najnowszej produkcji Edgara Wrighta (Scott Pilgrim kontra świat). W roli głównej wystąpił Ansel Elgort (Gwiazd naszych wina, Niezgodna) jako młody chłopak zmuszony do pracy na rzecz mafii jako kierowca podczas napadów. Pod wpływem dziewczyny decyduje się zerwać z dotychczasowym życiem, ale jego szef ma wobec niego inne plany. Elgortowi na ekranie towarzyszą m.in. Kevin Spacey, Lily James, Jamie Foxx i Jon Bernthal.

 

Polską premierę filmu zaplanowano na 7 lipca 2017 roku.

 

Pokaz odbędzie się w sali kinowej Małopolskiego Ogrodu Sztuki (ul. Rajska 12).

 

BILETY:

20 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

Bilety do nabycia w kasie w MOS (przed wejściem do sali kinowej), w kasach Kina Pod Baranami, oraz online.
Na ten pokaz nie przyjmujemy rezerwacji.

 

O FILMIE:

BABY DRIVER | BABY DRIVER
reż. Edgar Wright, Wielka Brytania/USA 2017, 113'

Utalentowanego młodego kierowcę który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń, postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego, dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

| After being coerced into working for a crime boss, a young getaway driver finds himself taking part in a heist doomed to fail.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum