kpb

Baranki w Pieluchach: Carrie Pilby

czwartek, 20 kwietnia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (20 kwietnia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Carrie Pilby w reżyserii Susan Johnson - opartej na bestsellerowej powieści Caren Lissner, historii inteligentnej, młodej dziewczyny, której przekonania na temat świata izolują ją od ludzi. Terapeuta przedstawia jej sześciopunktowy plan działania, który ma pomóc bohaterce odnaleźć się w społeczeństwie. 

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

CARRIE PILBY | CARRIE PILBY
reż. Susan Johnson, USA 2016, 98’

Carrie Pilby to dziewiętnastoletnia mieszkanka Nowego Jorku, która właśnie ukończyła studia na Harvardzie. Pomimo niezwykłej inteligencji dziewczyna ma problem z przystosowaniem się do rzeczywistości, bo uważa, że jest ostatnią normalną osobą w świecie opanowanym przez hipokryzję i seks. Carrie nie lubi wychodzić z domu, nie ma przyjaciół, pracy i nie chodzi na randki. Za radą terapeuty zgadza się zrealizować plan działania, który może zmienić jej podejście do świata i pomóc otworzyć się na innych. Czy tak się stanie?

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum