kpb

Baranki w Pieluchach: La La Land

czwartek,  2 lutego 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (2 lutego) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz widowiskowego filmu muzycznego La La Land w reżyserii Damiena Chazelle. W rolach głównych wystąpili Emma Stone oraz Ryan Gosling jako para marzycieli, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Dzieło twórcy błyskotliwego filmu Whiplash zdobyło aż siedem Złotych Globów oraz czternaście nominacji do Oscara. Ten magiczny spektakl dźwięków i barw przywraca wiarę w niemal zapomniany gatunek filmowy.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:   

LA LA LAND | LA LA LAND
reż. Damien Chazelle, USA 2016, 128’

(in English with Polish subtitles)

Oscary 2017: 14 nominacji - najlepszy film, najlepszy aktor pierwszoplanowy (Ryan Gosling), najlepsza aktorka pierwszoplanowa (Emma Stone), najlepszy reżyser (Damien Chazelle), najlepszy scenariusz oryginalny (Damien Chazelle), najlepsza muzyka oryginalna (Justin Hurwitz), najlepsza piosenka ("City Of Stars", wyk. Ryan Gosling), najlepsza piosenka ("Audition - The Fools Who Dream", wyk. Emma Stone), najlepsza scenografia, najlepsze kostiumy, najlepsze zdjęcia (Linus Sandgren), najlepszy dźwięk, najlepszy montaż, najlepszy montaż dźwięku
Złote Globy 2017: najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Ryan Gosling), najlepsza aktorka w komedii lub musicalu (Emma Stone), najlepszy reżyser (Damien Chazelle), najlepszy scenariusz (Damien Chazelle), najlepsza muzyka (Justin Hurwitz), najlepsza piosenka (City Of Stars, wyk. Ryan Gosling)
MFF w Wenecji 2016: Puchar Volpi dla najlepszej aktorki (Emma Stone), nominacja do Złotego Lwa za najlepszy film
MFF w Toronto: Nagroda Publiczności
Nagrody Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych: najlepszy film (Damien Chazelle)
Nagrody Stowaryszenia Krytyków Filmowych z Los Angeles: najlepsza muzyka (Justin Hurwitz)

 

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na swoją szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

| Emma Stone and Ryan Gosling follow their dreams in a spectacular musical film by the creator of Whiplash.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

 

 

Bookmark and Share

archiwum