kpb

Baranki w Pieluchach: Snowden

czwartek,  1 grudnia 2016, godz. 11.00

 

 

W czwartek (1 grudnia)  zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Snowden.  Oliver Stone, twórca pamiętnego Plutonu, powraca z kolejnym, prowokującym do dyskusji filmem komentującym amerykańską i globalną rzeczywistość. W rolach głównych: Joseph Gordon-Levitt, Nicholas Cage, Zachary Quinto, Melissa Leo oraz Shailene Woodley.

Bilety tylko 12 zł!

O FILMIE:

 

SNOWDEN | SNOWDEN 

reż. Oliver Stone, Francja/Niemcy/USA 2016, 134'

 

Uznawany przez jednych za bohatera, przez innych za zdrajcę swojego kraju, Edward Snowden porzuca swoją pracę w Narodowej Agencji Bezpieczeństwa i decyduje się udostępnić opinii publicznej tajne dokumenty, dzięki którym na jaw wychodzi skala inwigilacji jakiej rząd amerykański dopuszczał się nie tylko wobec zagranicznych rządów czy terrorystycznych organizacji, ale przeciętnych amerykańskich obywateli. Niespotykany dotąd wyciek kompromitujących danych w historii USA stawia na nogi wszystkie służby, a schwytanie Snowdena staje się ich najważniejszym celem.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. 

 

 

 

 

 


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum