kpb

Pomaganie jest sztuką - świąteczna zbiórka żywności

sobota, 19 listopada 2016, godz. 11.00

 

 

W sobotę, 19 listopada, o godz. 11.00 Kino Pod Baranami i Bank Żywności w Krakowie zapraszają na wyjątkowy pokaz filmowy z okazji jubileuszu 20-lecia Świątecznej Zbiórki Żywności. Dzięki uprzejmości Gutek Film, zostanie zaprezentowany film Za jakie grzechy, dobry Boże?

Aby otrzymać bilet na ten specjalny seans, wystarczy przyjść do Kina Pod Baranami w piątek, 18 listopada (godz. 17.00 - 22.00) lub w sobotę 19 listopada (godz. 10.00 - 11.00) i w zamian za złożenie daru na rzecz akcji odebrać bilet do kina. Zbieramy tylko żywność o długim terminie przydatności, na przykład : olej, cukier, przetwory warzywne i owocowe, słodycze, konserwy, mąka, bakalie. Przyjmujemy z wdzięcznością minimum jeden z wyżej wymienionych produktów za jeden bilet.

 

WSTĘP WOLNY w zamian za żywność o długim terminie przydatności 

 

O FILMIE:

ZA JAKIE GRZECHY DOBRY BOŻE? | QU'EST-CE QU'ON A FAIT AU BON DIEU?
reż. Philippe de Chauveron, Francja 2014, 97'

Nagrody Francuskiej Prasy Zagranicznej Lumières 2015: najlepszy scenariusz
Hiszpańskie Nagrody Filmowe Goya 2015 - nominacja: najlepszy film europejski

Największy europejski przebój filmowy ostatnich lat: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w innych krajach Europy!
O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?
Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata - nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum