kpb

Baranki Dzieciom: Sportowe wyczyny bajkowych bohaterów

Sportowe wyczyny bajkowych bohaterów 

+ warsztaty ruchowe z Contakids Polska 

 

niedziela, 20 listopada 2016, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 20 listopada, zapraszamy na kolejny pokaz zimowej edycji cyklu Baranki Dzieciom. W programie znalazły się Sportowe wyczyny bajkowych bohaterów. Pomysłowy Reksio podejmie trudy gimnastyki. Bolek i Lolek spróbują swoich sił w szkolnej olimpiadzie, a także wezmą udział w sportowej rywalizacji w Ameryce Łacińskiej.

 Po seansie warsztaty ruchowe z Contakids Polska poprowadzi Anna Wańtuch.

 

SPORTOWE WYCZYNY BAJKOWYCH BOHATERÓW - zestaw bajek
reż. varia, Polska 1964-73, 48’
+ warsztaty ruchowe z Contakids PolskaUlubieni bohaterowie najmłodszych widzów podejmują wyzwanie sportowe. Reksio idąc w ślady swojego właściciela uprawia gimnastykę. Bolek i Lolek próbują swoich sił w szkolnych rozgrywkach, biorą udział w olimpiadzie w Meksyku i w samochodowym wyścigu w Argentynie. Miś Kudłatek wyzywa swoją przyjaciółkę Małpkę na pojedynek kolarski.


Odcinki: REKSIO SPORTOWIEC | BOLEK I LOLEK: SPORTOWCY | BOLEK I LOLEK WYRUSZAJĄ W ŚWIAT: OLIMPIADA W MEXICO | BOLEK I LOLEK WYRUSZAJĄ W ŚWIAT: GRAN PREMIO ARGENTYNY | MIŚ KUDŁATEK: PIERWSZY NA MECIE


Contakids to czas na wspólne szaleństwo, bieganie, skakanie, turlanie i tarzanie. To czas odkrywania, jak można się wspólne bawić bez żadnych zabawek, wykorzystując tylko ciało. W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość wszystkim. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci.

Warsztaty poprowadzi Anna Wańtuch, filmoznawczyni, tancerka, performerka, nauczycielka tańca. Autorka performensów Postnatal Project, w których występuje ze swoim dzieckiem. Pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce.

 

BILETY: tylko 10 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

                       


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl     

  

Bookmark and Share

archiwum