kpb

Baranki Dzieciom - Parauszek i przyjaciele

BARANKI DZIECIOM

Parauszek i przyjaciele + warsztaty bębniarskie

niedziela, 2 października 2016, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 2 października, zapraszamy na kolejny pokaz w jesiennej edycji cyklu Baranki Dzieciom. Nasi najmłodsi widzowie wezmą udział w przygodach zajączka Parauszka i jego przyjaciół. Po seansie Mateusz Sarapata poprowadzi dla nich warsztaty bębniarskie.

 

W PROGRAMIE:

 

PARAUSZEK I PRZYJACIELE - zestaw bajek, 40’
+ warsztaty bębniarskie

Zajączek Parauszek i grupa jego najlepszych przyjaciół to niezwykle sympatyczne zwierzątka, które nie tylko rozbawią, ale także wiele nauczą małych widzów. Bohaterowie wspólnie przeżywają niesamowite przygody, ucząc się przy tym czym jest przyjaźń, współpraca i poszanowanie przyrody. Żyją w przyjaznej krainie zwanej Naszym Lasem, gdzie pod okiem wszechwiedzącej sowy Uhu mogą odkrywać otaczający ich świat. Wraz z bohaterami bajki dzieci dowiedzą się między innymi, jak brzydko jest przywłaszczać sobie cudzą własność, jak ważne są ład, porządek i współpraca, a także czym jest przyjaźń i jak dobrze jest dzielić się tym, co mamy oraz aby nie podejmować się zbyt wielu zadań na raz.

 

Odcinki: KLUCZ | KONCERT | SAMOLOT | LEKARSTWO

 

Warsztaty bębniarskie poprowadzi Mateusz Sarapata, uczeń rewelacyjnego perkusisty Marka „Smoka” Rajsa (Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej), członek zespołów SALK, Hatbreakers oraz Wataha Drums. Dzieci będą poznawać instrumenty (conga, djembe, dun duny, bongosy, cajon, bum bum rurki itp.), ich historię oraz dźwięki, jakie można z nich wydobyć, a także uczyć się zasad rytmiki i wspólnie muzykować.

 

BILETY: tylko 10 zł

 

(PROGRAM jesiennej edycji cyklu)
(
FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

                       


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl     

  

Bookmark and Share

archiwum