kpb

Baranki w pieluchach - Nie ma mowy!


czwartek, 11 sierpnia 2016, godz. 11.00W czwartek, 11 sierpnia, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na film Nie ma mowy! - komedię romantyczną o przeciwieństwach, które się przyciągają i o wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny, z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych.

BILETY: tylko 12 zł 


NIE MA MOWY! | TUMBLEDOWN
reż. Sean Mewshaw, USA/Kanada 2015, 105’

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hannah wciąż żyje jego życiem, próbując pisać biografię ukochanego. W jej prowincjonalnym, bezpiecznym świecie pojawia się Andrew, nowojorski pisarz, zbierający materiały do książki o jej zmarłym mężu. Tych dwoje dzieli wszystko. Czy mimo to uda im się wspólnie napisać biografię muzyka i rozpocząć nowy rozdział ich własnej historii?

Reżyser o filmie: Zawsze myślałem o Nie ma mowy! jako o historii trójkąta miłosnego pomiędzy mężczyzną, kobietą i duchem. W końcu i Hannah, i Andrew kochają Huntera - tyle że każde na swój sposób. Chciałem opowiedzieć, jak dzielenie tej wspólnej pasji może ich zbliżyć. Postanowiłem zaryzykować, przywołując postać zaginionego mężczyzny jedynie poprzez jego głos i muzykę, bez zwyczajowych retrospekcji. Czułem, że dzięki temu publiczność zechce się o nim dowiedzieć czegoś więcej i poczuje pustkę otaczającą Hannę.

Film ze świetnym klimatem. Onet.pl
Atutem tego filmu jest piękna muzyka autorstwa muzyka folkowego Damiena Jurado. Polityka
 O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum