kpb

Baranki w pieluchach - Piknik z niedźwiedziami


czwartek, 23 czerwca 2016, godz. 11.00W czwartek, 23 czerwca, zaprasza rodziców z małymi dziećmi na film Piknik z niedźwiedziami, ciepłą i inteligentną komedię w doborowej obsadzie. Doskonałe aktorstwo, inteligentny humor i moc wzruszeń, a w tle najpiękniejsze krajobrazy Ameryki. W rolach głównych wystąpili: Emma Thompson, Robert Redford i Nick Nolte.

BILETY: tylko 12 zł 


PIKNIK Z NIEDŹWIEDZIAMI | A WALK IN THE WOODS
reż. Ken Kwapis, USA 2015, 105'

Laureaci Oscarów - Robert Redford, Emma Thompson, Mary Steenburgen oraz wyróżniony Złotym Globem, trzykrotny zdobywca nominacji do Nagrody Akademii - Nick Nolte, w najnowszej komedii twórców Małej Miss i Kobiety pragną bardziej.

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wybrać się w podróż życia. Zamierza przebyć na piechotę Szlak Appalachów - liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. Nie mogąc znaleźć innych towarzyszy, Bryson zabiera na wyprawę dawno niewidzianego przyjaciela Katza (Nick Nolte), notorycznego podrywacza, dla którego ekspedycja jest sposobem na ucieczkę przed wierzycielami. Na szlaku szybko okazuje się, że dla każdego z podróżników słowo „przygoda” ma zgoła odmienne znaczenie.

Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Billa Brysona. Prace nad filmem trwały kilkanaście lat. Pierwotnie rolę towarzysza wędrówki Roberta Redforda miał zagrać Paul Newman. Zdjęcia do filmu kręcono m.in. na terenie parku stanowego Amicalola Falls w Georgii oraz wzdłuż autentycznego Szlaku Appalachów.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum