kpb

Baranki w pieluchach - Idol z ulicy


czwartek, 16 czerwca 2016, godz. 11.00W czwartek, 16 czerwca, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na film Idol z ulicy, porównywaną do słynnego Slumdoga. Milionera z ulicy opowieść o nastolatku, który udowodnił sobie i światu, że marzenia pomagają przekraczać najtrudniejsze granice.

BILETY: tylko 12 zł 


IDOL Z ULICY | YA TAYR EL TAYER
reż. Hany Abu-Assad, Palestyna/Holandia 2015, 99'

Nowy film reżysera nominowanych do Oscara Paradise Now i Omara (Srebrna Żaba na Festiwalu Camerimage i Nagroda Publiczności na Transatlantyku).

Idol z ulicy to prawdziwa i niezwykła historia Mohammada Assafa, młodego Palestyńczyka mieszkającego w Strefie Gazy. Chłopiec udowadnia sobie i światu, że marzenia pomagają przekraczać nawet te najtrudniejsze granice. Występując w popularnym programie telewizyjnym Arab Idol, poruszył serca wszystkich. Do głosowania na niego zachęcał sam palestyński prezydent, słów uznania nie szczędził mi palestyński premier. Mohammad stał się dla pogrążonych w konflikcie Palestyńczyków iskrą nadziei, że mogą się na nowo zjednoczyć.

W jednej z głównych ról Nadine Labaki, autorka takich filmów, jak kultowy Karmel i nagrodzony na Festiwalu w Toronto Dokąd teraz?.

Inspiruje i zaraża energią jak Nietykalni! Anna Tatarska, Onet.pl
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum