kpb

Baranki w pieluchach - Szukając Kelly


czwartek, 9 czerwca 2016, godz. 11.00W czwartek, 9 czerwca, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na film Szukając Kelly, nominowany do Złotej Kamery w Cannes oraz czterech Cezarów debiut reżyserski Thomasa Bidegaina.

BILETY: tylko 12 zł 


SZUKAJĄC KELLY | LES COWBOYS
reż. Thomas Bidegain, Francja 2015, 104'

MFF w Cannes 2015: nominacja do Złotej Kamery
sekcja Quinzaine des Réalisateurs, oficjalna selekcja
4 nominacje do Francuskich Nagród Filmowych Cezarów 2016: najlepszy debiut, najlepszy aktor - François Damiens, najlepszy debiut aktorski - Finnegan Oldfield, najlepsza muzyka - Raphaël Haroche

Debiut reżyserski współpracownika Jacques'a Audiarda, autora scenariuszy filmów Prorok, Rust and Bone, Imigranci.

Nastoletnia Kelly opuszcza rodzinę i ucieka z muzułmaninem Ahmedem, aby żyć według zasad Koranu. Jej ojciec Alain (François Damiens, znany z takich filmów, jak Zupełnie Nowy Testament, Rozumiemy się bez słów i Delikatność) nie jest w stanie się z tym pogodzić. Obsesyjnie szuka córki przez 10 lat, zostawiając wszystko, co do tej pory kochał. Jedynym sojusznikiem w tych wieloletnich poszukiwaniach jest jego syn Kid, który poświęca młodość na znalezienie siostry.

Porywająca saga z wieloma zwrotami akcji. Niezwykle aktualna. Screen Daily

Z historii rodzinnej Bidegain stworzył ogólnoświatowy dramat, który jest refleksją na temat zderzenia cywilizacji. Chris Huby, Ecran Large

Napisany z pasją i odegrany z rozmachem, wybuchowy film błyskotliwie przeniesiony na ekran przez Thomasa Bidegaina wstrząsa widzem. Christine Haas, Paris Match

Rewelacyjnie sfilmowane i zagrane, przejmujące dzieło, które pozostaje na długo w pamięci. Philippe Ross, Télé 7 Jours
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum