kpb

Bańkowy Dzień Dziecka z Famigą

BAŃKOWY DZI DZIECKA z Fami
niedziela, 5 czerwca 2016, godz. 11.00 - 13.00Z okazji święta wszystkich dzieci wraz z Famigą zapraszamy na specjalne spotkanie pod hasłem BAŃKOWY DZIEŃ DZIECKA. W programie pokaz odrestaurowanych bajek z serii Proszę słonia opowiadających o przygodach chłopca Pino i jego przyjaciela, Słonia Dominika oraz wesołe zabawy bańkami mydlanymi na dziedzińcu Pałacu pod Baranami, przygotowane przez animatorów z Famigi.

Jak zwykle, na każdego uczestnika czekać będzie mały upominek.

Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Dziecka w kinie!

BILETY: 15 zł


PROGRAM:

POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH Z SERII PROSZĘ SŁONIA
(czas trwania: ok. 40’)

PROSZĘ SŁONIA - zestaw bajek, 40’
reż. Witold Giersz, Piotr Paweł Lutczyn, Ryszard Słapczyński, Polska 1968
(film po cyfrowej rekonstrukcji)

Pinio to chłopiec, który słabo rośnie, dlatego mama podaje mu rozmaite witaminy. Pewnego dnia zniecierpliwiony malec wysypuje je do trąby porcelanowego słonika i ten niespodziewanie zaczyna rosnąć! A gdy osiąga właściwe słoniowi rozmiary, ożywa i przemawia ludzkim głosem. Słoń Dominik jest niezwykle sympatyczny: prowadzi ożywione rozmowy z mrówką, rozprawia się z narzekającymi urzędnikami, a kiedy „Darkowskiemu psuje się samochód”, zabiera całą rodzinę Pinia na wycieczkę za miasto na swoim grzbiecie (podczas opalania służy za parawan). Wkrótce jednak sprawy zaczynają się komplikować. Ostatecznie okaże się, że „mały przyjaciel jest wygodniejszy”, ale zanim to nastąpi, Pinia i Dominika spotka jeszcze wiele przygód…Odcinki: WITAMINKI | PIERWSZE KROKI | WYCIECZKA ZA MIASTO
| POWRÓT DOMINIKA


ZABAWY BAŃKAMI MYDLANYMI Z FAMIGĄ (czas trwania: 60’)

Famiga zaprasza do wspólnej zabawy w Krainie Mydlanych Marzeń - kruchej jak mydlana bańka. W tej bańkowej krainie wszystko może się zdarzyć, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. W planie czarowanie bańkowego deszczu, tworzenie kwadratowych baniek, zamykanie bańki w bańce, a na koniec każde dziecko będzie mogło zobaczyć, jak wygląda świat z wnętrza wielkiej bańki mydlanej...

Jeśli pogoda dopisze zabawy odbędą się na dziedzińcu Pałacu pod Baranami.

Migawka z ubiegłorocznej bańkowej zabawy :-)
 
FAMIGA - Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół
ul. Starowiślna 55/4 || ul .Wrocławcka 55 || www.famiga.plFamiga to nietuzinkowe centrum rozwoju oraz pierwsza w Krakowie sensoryczna Sala Doświadczania Świata, najlepsze urodziny i zajęcia dla dzieci. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów adaptacyjnych dla najmłodszych, kształtowaniu animatorów oraz w organizacji urodzin dla dzieci.


KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami dziewięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

W tym roku Kino otrzymało też tytuł Miejsca Najbardziej Przyjaznego Maluchom wśród krakowskich kin z racji jubileuszowej, dziesiątej edycji akcji.

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!


ORGANIZATORZY:
Famiga
Kino Pod Baranami


PARTNERZY:
CzasDzieci.pl   


SPONSORZY:

         


          
PARTNERZY CYKLU BARANKI DZIECIOM

                           

    


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl           

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

 

Bookmark and Share

archiwum