kpb

Baranki w pieluchach - Babka


czwartek, 5 maja 2016, godz. 11.00W czwartek, 5 maja, o godzinie 11.00 zapraszamy na przepełniony humorem i nostalgią, słodko-gorzki film drogi Paula Weitza, twórcy Był sobie chłopiec.Po seansie odbędzie się krótkie spotkanie dotyczące profilaktyki raka piersi, na które zaprasza krakowski oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, organizator projektu THINK PINK. Porozmawiamy o czynnikach ryzyka nowotworów kobiecych, metodach zapobiegania i wczesnego wykrywania raka piersi i narządów rodnych. Nauczymy się też jak samemu badać piersi na specjalnym, przeznaczonym do tego typu ćwiczeń fantomie.

BILETY: tylko 12 zł 


BABKA | GRANDMA
reż. Paul Weitz, USA 2015, 78’

MFF Sundance 2015: film zamknięcia
Złote Globy 2016 - nominacja:
najlepsza aktorka w komedii/musicalu: Lily Tomlin

Elle Reid (Lily Tomlin) właśnie rozstała się z dziewczyną, z którą przez długi czas dzieliła życie. I właśnie wtedy w drzwiach jej domu pojawia się Sage (Julia Garner), ciężarna wnuczka, która do wieczora musi zebrać 600 dolarów, by nie wpaść w kłopoty. Wiecznie spłukana Elle wybiera się z Sage w podróż po znajomych, byłych znajomych, dawnych partnerach i partnerkach, przyjaciołach i byłych przyjaciołach, by zdobyć potrzebną sumę.

Tytułowa babka przeczy wszelkim stereotypom. Ma kłopoty z kontrolowaniem emocji i cięty język, choć Lily Tomlin - aktorka znana m.in. z takich filmów, jak Jak być sobą, Na skróty i Nashville, która zbudowała sobie w Hollywood silną pozycję, nie kłaniając się powszechnym gustom - obdarza tę nietuzinkową postać głębią i sercem. W filmie, oprócz Tomlin i Julii Garner (Martha Marcy May Marlene, Charlie), zobaczymy laureatkę Oscara Marcię Gay Harden (Rzeka tajemnic, Wszystko za życie).

Lily Tomlin w życiowej formie. Peter Travers, Rolling Stone

Jeden z najlepszych filmów roku. (...) Pełen wspaniałych aktorskich kreacji i pysznych niespodzianek. Lou Lumenick, New York Post

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum