kpb

Baranki w pieluchach: Carol


czwartek, 24 marca 2016, godz. 11.00W czwartek, 24 marca, o godzinie 11.00 zapraszamy rodziców wspólnie z maluszkami na film Carol - adaptację słynnej powieści Patricii Highsmith z Cate Blanchett i Rooney Marą w rolach głównych.

BILETY: tylko 12 zł


CAROL | CAROL
reż. Todd Haynes, Wielka Brytania/USA 2015, 118'

6 nominacji do Oscara: najlepsza aktorka - Cate Blanchett, najlepsza aktorka drugoplanowa - Rooney Mara, najlepszy scenariusz adaptowany - Phyllis Nagy, najlepsze zdjęcia - Edward Lachman, najlepsza muzyka - Carter Burwell, najlepsze kostiumy - Sandy Powell
9 nominacji do Brytyjskich Nagród Filmowych BAFTA
5 nominacji do Złotych Globów
MFF w Cannes: nominacja do Złotej Palmy, najlepsza aktorka - Rooney Mara (ex aequo z Emmanuelle Bercot)
Camerimage Bydgoszcz 2015: Złota Żaba

Akcja filmu skupia się na relacji dwóch kobiet: młodej, aspirującej fotografki oraz zamężnej, dojrzałej kobiety, w której dorasta decyzja o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.

Carol maluje sugestywny obraz przejściowego okresu, jakim były powojenne lata 50., kiedy Ameryka była jednocześnie przesycona atmosferą paranoi oraz optymizmu.

Najpiękniejszy film o miłości ostatnich lat. The Guardian

Carol to mistrzowski film. IndieWire

Cate Blanchett i Rooney Mara błyszczą w tym odważnym romansie. The Wrap
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum