kpb

Baranki w pieluchach: Na granicy


czwartek, 17 marca 2016, godz. 11.00W czwartek, 17 marca, o godzinie 11.00 zapraszamy rodziców wspólnie z maluszkami na film Na granicy - inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller z Andrzejem Chyrą i Marcinem Dorocińskim w głównych rolach.

Po seansie odbędą się warsztaty dla maluszków prowadzone przez animatorkę Famigi - Monikę Madej - „brzdące śpiewające”. Zajęcia rozwijają poczucie rytmu, uwrażliwiają dzieci na muzykę, budują poczucie pewności oraz uczą współdziałania w grupie.

BILETY: tylko 12 zł


NA GRANICY | NA GRANICY
reż. Wojciech Kasperski, Polska 2015, 97' 

Na granicy to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Andrzej Chyra) i dwóch synów (Bartosz Bielenia, Kuba Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Marcin Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal (Ida, Joanna). W pozostałych rolach występują Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partneruje im dwójka aktorów młodego pokolenia: Bartosz Bielenia (Disco Polo) i debiutujący na ekranie Kuba Henriksen. 

Na granicy jest mocnym dreszczowcem, trzymającym w napięciu do ostatnich minut. Jest emocjonująca historia, świetne zdjęcia i prawdziwe mięsiste kreacje aktorskie. Wszystko to w otoczeniu dzikiej, zimowej przyrody. Mocne, męskie kino! Wojciech Kasperski, reżyser
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum